Zapasy

Kolejne medale zawodników ZKS Slavia

Kuba Czerczak Mistrzem Polski Juniorów!
Dominik Mytkowski z brązowym medalem!!!
W dniach 28-29.05.2021 w Teresinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych uczestniczyło dwóch zawodników ZKS Slavia, w kategorii do 70 kg Dominik Mytkowski i w kategorii do 125 kg Jakub Czerczak. Kuba Czerczak okazał sie bezkonkurencyjny, wszystkie swoje pojedynki wygrał przed czasem i we wspaniałym stylu wywalczył tytuł Mistrza Polski. Dominik startował w najliczniej obsadzonej kategorii, wygrał pięć walk i doznał jednej porażki co pozwoliło mu stanąć na trzecim stopniu podium Mistrzostw Polski.