Ruda Śląska

23°C
umiarkowany deszcz

Redakcja portalu Sportrudzki.pl

Sport, rozrywka, zdrowie i pasje – naszym cele jest przekazywanie rzetelnych informacji z dziedzin życia, które są ważne dla lokalnej społeczności – dla nas każde wydarzenie jest najistotniejsze. Założyliśmy, że wiadomości mają być niezwłocznie przekazywane naszym czytelnikom. Sport i kultura fizyczna jest naszą pasją.

Jesteśmy nowym podmiotem na lokalnym rynku medialnym, jednak nasz zespół od lat związany jest z przedsięwzięciami sportowymi, rekreacyjnymi i medialnymi w Rudzie Śląskiej.

Zachęcamy zainteresowane osoby do współpracy – zarówno młodych przyszłych dziennikarzy i osoby, które chcą związać się z mediami, jak również pasjonatów fotografii i filmowania, a także osoby obsługujące medialnie kluby i stowarzyszenia.

Naszym celem jest także promowanie lokalnych wydarzeń dlatego zachęcamy do współpracy w zakresie patronatów medialnych nad wydarzeniami, rozgrywkami czy też zawodnikami! Zapraszamy również reklamodawców do współpracy, gdyż promocja przynosi wiele korzyści od sprzedażowych po wizerunkowe.

Arkadiusz Grzywaczewski – Redaktor Naczelny

Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.