Ruda Śląska

10°C
lekkie zachmurzenie

Akcje społeczne

Śląskie Lokalnie 2021-2023

Śląskie Lokalnie 2021-2023
Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach wraz z partnerem - Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu "Śląskie Lokalnie 2021-2023", finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności, zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpoczął się 30 lipca 2021 r. i potrwa do 31 sierpnia. Odbywa się się za pośrednictwem strony projektu FIO Śląskie Lokalnie.
 
Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.
 
Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty można znaleźć na stronie projektu.
 
Informacje o spotkaniach informacyjnych będą publikowane na stronie internetowej projektu oraz na profilu Ślaskie Lokalnie na portalu Facebook.
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.