Ruda Śląska

10°C
średnie zachmurzenie

MOSiR

MOSIR ZAPRASZA:

MOSIR ZAPRASZA:
Serdecznie zapraszamy na wspólny spacer (może być również z kijkami Nordic Walking) w poszukiwaniu kwiatu paproci z okazji nocy świętojańskiej.
18 czerwca (piątek) wyruszamy sprzed Kościoła pw. Bożego Narodzenia w Halembie 2 (ul. Leśna 37) w kierunku Chudowa. Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godzinę 21.20 z kolei start na 21.30. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spaceru. Na miejscu w pobliżu zamku czeka nas wspólna zabawa przy ognisku 🔥 oraz znakomita atmosfera 🙂 Zabierzcie ze sobą lampki i inne świecidełka, tak aby było nas widać z daleka.
Chęć uczestnictwa w spacerze nordic walking prosimy zgłaszać poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.