Ruda Śląska

18°C
lekki deszcz

MOSiR

Otwarte zapisy na Bieg Wiewórki

Otwarte zapisy na Bieg Wiewórki
W sobotę na obiekcie MOSiR przy ulicy Czarnoleśnej odbył się VII Bieg i Marsz dla zdrowia psychicznego. Corocznie impreza się dużym zainteresowaniem uczestników.
Dodatkowo dla amatorów biegania MOSiR przygotował także zaproszenie na ostatnią imprezę z cykl Bieg Wiewiórki.
Tym razem Bieg Wiewiórki zorganizowany zostanie nie tylko dla pasjonatów biegania, ale również dla rodzin, które lubią dobrą zabawę, a przy okazji chcą zdobyć atrakcyjne nagrody.
MOSiR zaprasza chętne rodziny (dwoje dorosłych i dziecko) do zabaw, które rozpoczną się przed startem biegów. Początek „rywalizacji rodzinnej" przewidziany jest na godzinę 10.00 przed najbliższym startem Biegu Wiewiórki 25.09.2021 roku.
Punktem kulminacyjnym będą „Mistrzostwa Rudy Śląskiej w noszeniu żon".
Wszystkie chętne rodziny MOSiR prosi o wcześniejsze zgłoszenie się, wysyłając maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.