Please make sure that, your allow_url_fopen or cURL is enabled. Also, make sure your API key and location is correct. Verify your location from here https://openweathermap.org/find

Piłka nożna

SILESIA CUP 2022

SILESIA CUP 2022
W niedzielę na obiekcie Wawelu Wirek odbył się drugi dzień rywalizacji w Ogólnopolskim Turnieju Silesia Cup 2022.
 
Po rywalizacji w hali zespoły tym razem walczyły na zielonej murawie. Dość nieoczekiwanie nastąpiły przetasowania – kolejny raz okazało się, że gra w hali i na boisku różnią się od siebie. Rywalizację na trawie wygrała Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Rudy Śląskiej, drugie miejsce zajął Clearex Chorzów. Na trzecim miejscu rywalizacją zakończył Red Dragons Pniewy a na czwartym Gwiazda Ruda Śląska.
 
Zgodnie z Regulaminem i formułą turnieju dopiero punkty zdobyte za zajęte miejsce w obydwu dniach rywalizacji dawało wygraną w klasyfikacji końcowej. Najrówniej spisywała się ekipa chorzowskiego Clearexu, która dzięki dwom drugim miejscom… zwyciężyła w końcowej klasyfikacji! Na podium znalazły się jeszcze GKS SMS Futsal Tychy oraz SMS Ruda Śląska.
Nasz zespół Gwiazdy mimo zajętej trzeciej pozycji w hali i czwartej na murawie zakończył rywalizację na miejscu... piątym.
 
Dodajmy, że wszystkie zespoły otrzymały puchary, medale, nagrody rzeczowe a dodatkowo wybrano najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach.
Dziękujemy zespołom z Wielkopolski i Województwa Świętokrzyskiego za udział w imprezie.
 
Impreza była zorganizowana dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej.
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.