prawie bezchmurnie

Futsal

Zabrakło 16 sekund...

Emocjonujące pełne zwrotów spotkanie obejrzeli kibice w hali MOSiR w Halembie.
Ekipa GSM Nasz Dom podejmowała pierwszoligowy GKS Futsal Tychy w ramach 1/32 Pucharu Polski w futsalu. Do przerwy rudzianie prowadzili 3-0 i wydawało się, że jedną noga już są w kolejnej rundzie.
Po zmianie strony dominowali goście, którzy doprowadzili do stanu 4-3! W ostatnich czterech minutach kibice obejrzeli jeszcze sześć bramek! Nasz Dom bardzo dobrze grał z lotnym bramkarzem i nadrabiał straty. Niestety na 16 sekund przed końcem to goście zdobyli zwycięskiego gola.
Brawa dla zespołów za dobrą promocję futsalu i emocjonujący mecz.
Bramki - Gielza 2, Pawłowski 1, Miozga 1, Kasprzyk 1 Mzyk 1,
Skład : Zięcik , Matejczyk - Miozga, Sobiech, Kasprzyk, Pawłowski, A.Kryger , Klimas , Mzyk, Gielza, Kacprzak, S.Opeldus