Ruda Śląska

18°C
lekki deszcz

Rekreacja

III Wirtualny Bieg Po Marzenia

III Wirtualny Bieg Po Marzenia
Fundacja Edukacja Marzeń działająca przy Szkole Podstawowej nr 13 im. Alfreda Szklarskiego w Rudzie Śląskiej zaprasza do udziału
w III Wirtualnym Biegu po Marzenia pod hasłem
„Każdy Inny Wszyscy Równi”.
21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.
W geście solidarności z osobami z zespołem Downa załóż 2 niepasujące skarpety i ponownie ruszaj w BIEGU PO MARZENIA.
W tej edycji biegu chcemy również zamanifestować solidarność z Ukrainą, w związku z agresją rosyjską. Zachęcamy do przypięcia podczas biegu niebiesko-żółtej wstążki. Połowa dochodu zostanie przekazana na wsparcie finansowe uchodźców wojennych z Ukrainy.
Oficjalny termin imprezy to 21 marca, ale bieg możesz zrealizować od 19 do 21 marca.
Aby wziąć udział w biegu, należy zarejestrować się na stronie www.elektronicznezapisy.pl Wpłacić minimum 20 złotych na konto Fundacji (nr konta widoczny jest podczas rejestracji).
W dniach 19-21marca biegaj lub uprawiaj nordic walking na dystansie minimum 1km. Zarejestruj swoja aktywność przy pomocy dowolnego urządzenia GPS (np. smartfon lub smartwatch). Zdjęcie z biegu prześlij na nasz adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszyscy uczestnicy biegu, którzy spełnią powyższe kryteria otrzymają pamiątkowy dyplom.
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.