Ruda Śląska

18°C
lekki deszcz

Rekreacja

Rodzinne Igrzyska Zimowej Akademii Sportu

Rodzinne Igrzyska Zimowej Akademii Sportu
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Rodzinne Igrzyska Zimowej Akademii Sportu, które odbędą się 12-13 lutego oraz 24-25 lutego, na Stadionie Śląskim, tuż obok lodowiska.
Młodzi uczestnicy, dla których dedykowana jest akcja, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności m.in. w biathlonie, curlingu, snowboardzie czy konkurencjach hokejowych. Każdy zawodnik otrzyma specjalną kartę, na której będzie mógł zdobywać odznaki w przygotowanych strefach sportu. Za zdobycie odpowiedniej ilości pieczątek uczestnik otrzyma gwarantowaną nagrodę Zimowej Akademii Sportu.
Udział w zawodach jest bezpłatny, każdy uczestnik może spróbować swoich sił w różnych konkurencjach. Będzie można postrzelać z broni laserowej w biathlonie, rozegrać mecz hokeja lub minihokeja, rywalizować w curlingu, ścigać się na sankach, poszusować deską snowboardową, a na lodowisku będzie można pościgać się na łyżwach.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie: https://stadionslaski.pl/
Sport Rudzki

Sport Rudzki - jedyny portal miejski w którym kompleksowo gromadzimy materiały dotyczące lokalnych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych, prezentujemy wszystko co wiąże się z lokalnymi wydarzeniami z zakresu kultury fizycznej, sportu, zdrowia, profilaktyki i organizacji pozarządowych.